Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Gunbound Máte chuť dát si Wormsy po netu, ale buď je nemáte nebo vám to nejde? Tak si stáhněte GunBoundy a nemusíte nic víc řešit. Tahle tahová akční freewarovka se jim v lecčem vyrovná. Jenom místo Wormsů budete střílet pajďuláčky v roztodivných vozítkách.

Vypadá to asi takhle: V akční hře GunBound, která je velmi povedenou předělávkou starých dobrých Wormsů, si nejdřív vyberete svoje vozítko - prostě nějakou tu obrněnou mašinu nebo aspoň obrněné zvířectvo, kterých máte k dispozici celkem 14. K němu si dokoupíte potřebný arzenál a štíty a jdete na to. Hra probíhá ve 2D (ono to jinak skoro ani nejde) a na náhodně vygenerovanou krajinu se rozestaví vozítka s panáčky. Teď už zbývá jenom počkat, až budete na tahu. Zvolíte si zbraň. Pokud je to potřeba, poskáčete, popojedete, nebo se jinak posunete na výhodnější palebnou pozici. Potom už zbývá jen zamířit a dát ránu asi tak akorát, aby se vaše ničivá střela dostala krásnou balistickou křivkou na místo určení. Gunbound Když někdo z týmu umře, narodí se ve svém dalším kole na místě, které si sám zvolí. Týmu za to ubude bod z jakéhosi týmového zásobníku životů. Komu životy dojdou pochopitelně prohrál. Každý z tanků má jiné štíty k dispozici. A s každým se vám tudíž bude hrát trochu jinak. Samotných prostředí, ve kterých se bitvy odehrávají je taky několik typů a liší se nejen grafikou, ale i třeba gravitací, takže budete muset trochu přizpůsobit sílu a úhel svých střel. Takhle nějak to tedy vypadá. Ale teď trochu detailněji.

Co je ještě potřeba k základnímu principu hry dodat je to, že hra nemá singleplayer. Dá se hrát jenom po síti. Na www.gunbound.net se zaregistrujete (registrace je v podstatě jenom přezdívka, heslo a e-mail a nezabere vám víc jak dvě minuty), a pak už můžete vesele začít hrát. Vyberete jeden ze serverů a na něm jednu z několika her. Ty jsou různě označené, abyste na první pohled poznali, kde se už hraje a kde se ještě čeká na další hráče. Gunbound Připojíte se, dohodnete se s ostatními, jak se bude hrát (což ale není nijak důležité a pokud anglicky nevládnete, prostě se k někomu přifaříte a je to), a pak už můžete začít. Chatovat se dá i v průběhu hry, což je sice fajn, ale není to nijak důležité. Spíš to do jisté míry nahrazuje takové ty hlášky z Wormsů.

Jak jsem už říkal, hraje se ve 2D. Pozadí ale vytváří pseudo 3D dojem. Celkově je grafika hodně povedená. A pokud bych ji měl zase srovnat s Wormsy, tak se jim minimálně vyrovná. Jsou to vlastně manga nebo, chcete-li, anime. Grafik si pohrál a udělal spoustu postaviček, za které můžete hrát. Můžete si vybrat od tanků a vozítek až po housenky (nebo co to je). Taky střely jsou nakreslené tak, že působí 3D, i když ve skutečnosti nejsou. Gunbound Grafika v menu je jednoduchá a přehledná, takže se v pohodě zorientujete a nebudete muset zkoušet mačkat všechno, co půjde.

Hudba na pozadí je jenom pěkná. Není to žádný zázrak, ale ani není nijak špatná. Spíš bych řekl, že je taková nenápadná. A zabraní do hry ji ani nebudete moc vnímat. Jinak ostatní zvuky ve hře jsou slušné a krásně zapadají do celkového dojmu ze hry. K čemu se ale zvukové efekty hry bezvadně hodí, je grafika. Prostě ty zvuky a ta grafika krásně patří k sobě. Takové vrzání ve spojení s podivnou housenkou, která se sune do kopce k sobě úžasně ladí.

Ovládání je úplně jednoduché a hlavně ho každý z vás bude mít zažité z Wormsů, o kterých pochybuji, že byste je někdo snad nehráli. Mno a to asi stačí. Prostě si to zkuste a určitě vás to strašně chytne. GunBound má sice ke 100MB, ale ta multiplayerová akce za to stojí.

Home page: http://www.softnyx.net/

>>DOWNLOAD (99,6MB)<<
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Get Your Blood Stress Checked

(ASeedLereEdugh, 11. 10. 2018 12:17)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-50-mg-avis/